Dansk møbeldesign. Indskudsborde af fyr, 1970'erne (3)
Sæt på tre indskudsborde af fyr, runde tilspidsede ben. Største bord, H. 50, B. 54, D. 40 cm. Dansk møbeldesign, 1970'erne. Fremstår med alm. alders- og brugsspor.
Slutter om 4 dage 20 timer 4 minutter 18 sekunder