Claus Bojesen. Maskekomposition
Claus Bojesen (1948-2023). Maskekomposition. Indrammet olie på papir. Sign. og dateret: 'Claus Bojesen 2011'. 46 x 38 (50 x 42) cm. (cd)
Aarhus 26. nov.
Vurdering
6.400
5.000
Vejle 26. nov.
Vurdering
4.800
2.200
Vejle 27. nov.
Vurdering
3.400
Aarhus 26. nov.
Vurdering
1.900
Vejle 26. nov.
Vurdering
5.400
Odense 30. nov.
Vurdering
600
Vejle 30. nov.
Vurdering
5.400
2.800