Carl Zeiss mikroskob
Carl Zeiss. Mikroskob. Serie nr. 450744. H. 35cm. Virker ved test, fejl og mangler kan forekomme. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Auktionen afsluttes: 15. nov. 2024 19:15
7 dage 2 timer 7 minutter 13 sekunder