Arne Jacobsen. Syv Munkegaardsstole, lys læder (7)
Nyproduceret vareMomsvare
Arne Jacobsen. Syv Munkegaards stole, model 3105 'Myggen' af formspændt finér originalt betrukket med lys læder. Monteret på ben af forkromet stål. Fremstillet hos Howe. Fremstår nye og ubrugte uden brugsspor.