Anne Mette Jensen & Morten Ernst. 'Waves' sofa, model EJ 142
Momsvare
Anne Mette Jensen & Morten Ernst. 'Waves' sofa model EJ 142, betrukket med sort skind, stel af helstøbt sort glasfiber. Fremstillet hos Erik Jørgensen. B. 200 x 147 cm. Fremstår med almindelige brugsspor, ridser og slitage på læder.
Auktionen afsluttes: 06. nov. 2024 19:44
5 dage 12 timer 6 minutter 38 sekunder