7032 Kildemoes Herrecykel
Kildemoes herrecykel med 7 gera. Låst. Stelstr. 52 cm. Stelnr. WBK574947D Fremstår med rust, ridser og brugsspor.
Politiets auktioner over hittegods, cykler, og koster. Se alle politiets auktioner her
Slutter om 1 dag 18 timer 8 minutter 49 sekunder
DKK 900