Preben Franck Stelvig, Helge Ernst mfl. (cd) Fem litografier i farver (5)
Fem litografier i farver af bl.a. Preben Franck Stelvig f. 1942 og Helge Ernst (1916-1991), CD. Kompositioner. Alle sign. og nummererede.167/200, 206/350, 124/200, 161/550, 225/302. Arkstørrelser: ca. 52x38 cm. 60x32 cm, 54x43 cm, 46x58 cm U.R.(5).
Auktionen afsluttes: 24. nov. 2024 13:38
2 dage 9 timer 25 minutter 36 sekunder