202405363 - TAG Heuer 'Formula 1'. Herreur i stål
Herrearmbåndsur fra TAG Heuer, model Formula 1, ref.nr.: WAZ1118, serienr.: WMY4265, i urkasse af stål, blå skive med arabertal og stregindeks, datoangivelse ved 3" position, centreret sekundviser, justerbar lynette, safirglas, monteret med original lænke med foldespænde, quartz urværk. Ø. 41 mm. Indvendig L. ca. 16 cm. Fremstår med brugsspor og overfladiske ridser. Uret gik på vurderingstidspunktet. Lauritz.com indestår ikke for funktionalitet og kender ikke servicehistorikken på uret.
Politiets auktioner over hittegods, cykler, og koster. Se alle politiets auktioner her