'Together Forever' diamantpavéring i 9 kt. guld, 0.20 ct.
Ring i 9 kt. guld prydet med pavé af enkelslebne diamanter flankeret af hjerter prydet med hver én enkelsleben diamant på tilsammen ca. 0.20 ct. fattet i hvidguld. Indvendigt i ringskinnen stemplet 'Together Forever' og med Sheffield hallmarks. Ringstr. 51,5/16,4. Vægt 2,2 g. Brugsspor.