Art deco væg/loftslampe af matteret glas fra 50/60'erne
Art deco væg/loftslampe af matteret glas fra 50/60'erne Ø 25 cm. Fremstår med brugsspor, enkelte ridser og mærker.
Slutter om 1 dag 0 timer 48 minutter 26 sekunder