Omega: De Ville ur af forgyldt stål. Quartz værk. Lænke af 14 kt. guld.

Vurdering

DKK 10.500

Hørsholm

6493950

Omega: De Ville ur af forgyldt stål. Quartz værk. Gylden skive med gyldne visere og stregindeks. Lænke af 14 kt. guld. Diam. 23 mm. Længde: 18,5 cm. Fremstår med almindelig brugsslitage. Uret fungerer. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Aarhus 25. nov.

Vurdering

Vejle 28. nov.

Vurdering

Damearmbåndsur fra Omega, model De Ville Prestige Lady, 595.1055
Roskilde 27. nov.

Vurdering

16.500

11.500

Dame lommeur 'Cylindre Huit' af 18 kt. guld med nøgle.
Aarhus 26. nov.

Vurdering

7.200

5.400

Herrearmbåndsur fra Omega, model De Ville Prestige, 18 kt. guld og stål
Roskilde 27. nov.

Vurdering

13.000

9.600

Stor væglampe fra 50'erne af forgyldt messing
Vejle 23. nov.

Vurdering

2.800

Slipseholder af 8 kt. guld
Aarhus 25. nov.

Vurdering

3.000

1.300

Antik væglampe af forgyldt messing
Vejle 23. nov.

Vurdering

5.200

3.200

Oudin A Paris, Moeris og Mora. Samling lommeure i bl.a. sølv (6)
Vejle 28. nov.

Vurdering

1.000

Vintage Omega Geneve Automatic herrearmbåndsur, boks og certifikat fra 1962
Roskilde 27. nov.

Vurdering

10.500

8.000

Roskilde 30. nov.

Vurdering

Hemverk. Unisex armbåndsur model Graham smokey blue.
Aarhus 26. nov.

Vurdering

Vejle 28. nov.

Vurdering

10.000

8.000

Technos 'The King'. Retro herreur i stål med sølvfarvet skive, ca. 1970'erne
Vejle 28. nov.

Vurdering

1.500

Oswald Haerdtl for Lobmeyer. Væglampe af glas fra 50'erne
Vejle 23. nov.

Vurdering

15.500

8.000

Aarhus 28. nov.

Vurdering

14.000

11.500

Giovanni Banci. Sofabord af glas og smedejern
Vejle 26. nov.

Vurdering

19.000

13.500

Hemverk. Unisex armbåndsur model Graham warm grey.
Aarhus 26. nov.

Vurdering

Damearmbåndsur fra Longines, model DolceVita, ref.nr.: L5.161.7
Roskilde 27. nov.

Vurdering

24.000

18.500

Damearmbåndsur fra Omega, model Seamaster 120, 18 kt. guld og stål
Roskilde 27. nov.

Vurdering

11.500

9.000

Aarhus 22. nov.

Vurdering

2.200

1.000

Damearmbåndsur fra Omega, model Seamaster 300M, ref. 596.1523
Roskilde 27. nov.

Vurdering

13.000

9.600

Perlekæde med 'Imagine' pyntekugle i 14 kt guld (2)
Aarhus 26. nov.

Vurdering

4.600

3.400

Armring med cubiske zirkoner
Aarhus 26. nov.

Vurdering

Omega 'Seamaster Professional'. Dameur i stål med brillantbesat skive og lynette ca. år 2015
Roskilde 25. nov.

Vurdering

31.000

28.000