Hermes. Ballerinaer, str. 39½
Hermes. Ballerinaer med spids tå og 'H' detalje, udført i brunt og sort læder. Str. 39½. Dustbag medfølger. Fremstår med brugsspor, slitage på front ved tå samt ny påsatte undersåler.
Se hele udvalget på temaauktion over eksklusiv fashion her
Slutter om 2 dage 21 timer 30 minutter 50 sekunder