Prada. Slingback pumps, ca. str. 39/39½
Prada Slingback pumps med kilehæl og spænde, udført i sort læder med lak finish. Hælhøjde 5,5 cm. Ca. str. 39/39½. Fremstår med almindelige brugsspor, slitage/ridser flere steder på lak.
Se hele udvalget på temaauktion over eksklusiv fashion her
Slutter om 2 dage 21 timer 51 minutter 24 sekunder