Lene Wiklund Olie på lærred 'Egå v. Egå engsø i august'
Lene Wiklund, født 1958. Komposition betitlet 'Egå v. Egå engsø i august'. Sign. samt dateret 2015 på bagsiden. Olie på lærred. uden ramme. 53 x 84 cm.
Slutter om 6 dage 19 timer 48 minutter 51 sekunder