7439, 7441, 7442, 7444 - Samling cykler (4)
Batavus damecykel med 7 gear. Låst. stelstr. 53 cm.
Stelnummer: WTVBA5300628L
Fremstår med rust, hul i sadel, kæde hoppet af samt brugsspor.
Kildemoes damecykel med 7 gear. Ulåst. stelstr. 51 cm.
Stelnummer: WBK616038N
Fremstår med rust, ridser samt brugsspor.
Nisihiki herrecykel med 7 gear. låst. stelstr. 60 cm.
Stelnummer: WN514697K
Fremstår med rust, hul i sadel, defekt håndbremse, forhjul binder samt brugsspor.
MBK damecykel med 7 gear. Låst. stelstr. 50 cm.
Stelnummer: WMB90284E
Fremstår med rust, hul i sadel, flade dæk samt brugsspor.
(4)
Politiets auktioner over hittegods, cykler, og koster. Se alle politiets auktioner her
Auktionen afsluttes: 02. nov. 2024 18:03
1 dag 11 timer 40 minutter 1 sekund