7422, 7423, 7424, 7429 - Samling cykler (4)
Kildemoes damecykel med 7 defekte gear. Ulåst. stelstr. 51 cm.
Stelnummer: WBK125554C
Fremstår med rust, flade dæk, defekt sadel, defekt kædeskærm, defekt håndbremse samt brugsspor.
Mustang damecykel med 7 gear. låst. stelstr. 51 cm.
Stelnummer: WDB33990K
Fremstår med rust, flade dæk, defekt håndbremse samt brugsspor.
Kildemoes damecykel med 7 defekte gear. låst. stelstr. 52 cm.
Stelnummer: WBK072017D
Fremstår med rust, hul i sadel, flade dæk samt brugsspor.
Ukendt herrecykel med 3 gear. låst. stelstr. 57 cm.
Stelnummer: WSTC1808M
Fremstår med rust, ridser samt brugsspor.
(4)
Politiets auktioner over hittegods, cykler, og koster. Se alle politiets auktioner her
Auktionen afsluttes: 02. nov. 2024 11:48
1 dag 5 timer 8 minutter 34 sekunder
DKK 900