Velkommen til Lauritz.com

Velkommen til Lauritz.com

Søren Ravn Christensen. Rundt spisebord med udtræk, model Comfort circle, egetræ

Vurdering

DKK 10500

Aarhus

6487126

Søren Ravn Christensen. Rundt spisebord med udtræk af fineret egetræ, tre tillægsplader medfølger, to højdejusterbare halvmåneformede plader i centrum, stel af massivt profileret Fremstillet hos Umage model Comfort Circle. H: 75 L. 132-202. Udstillingsmodel, dog med ridser og trykmærker på en tillægsplade.

DKK 2.800

Dansk møbeldesign. Cirkulært spisebord af massiv bøg (1+2)

Vurdering

2.000DKK

item.HighestBidLabel

750DKK

Roskilde

12.10, 17.54

Cirkulært spisebord af palisander med udtræk, 1960'erne (1+2)

Vurdering

2.600DKK

item.HighestBidLabel

1.600DKK

Roskilde

12.10, 15.33

Søren Ravn Christensen. Rundt spisebord model Comfort Circle, sortlaseret egetræ

Vurdering

5.200DKK

Startpris

2.000DKK

Aalborg

8.10, 18.13

Søren Ravn Christensen for Umage. Spisebord model Heart'n'Soul

Vurdering

2.000DKK

item.HighestBidLabel

750DKK

Aalborg

9.10, 18.00

Vurdering

2.000DKK

Startpris

750DKK

Aalborg

9.10, 20.50

Copyright Lauritz.com © 2023-2024 (Version: 1.0.5)