Søren Ravn Christensen. Rundt spisebord med udtræk, model Comfort circle, egetræ
Momsvare
Søren Ravn Christensen. Rundt spisebord med udtræk af fineret egetræ, tre tillægsplader medfølger, to højdejusterbare halvmåneformede plader i centrum, stel af massivt profileret Fremstillet hos Umage model Comfort Circle. H: 75 L. 132-202. Udstillingsmodel, dog med ridser og trykmærker på en tillægsplade.
Slutter om 4 dage 23 timer 5 minutter 21 sekunder
DKK 2.800