Cirkulært spisebord af palisander med udtræk, 1960'erne (1+2)
Cirkulært spisebord af palisander med udtræk, opsat på massive tilspidsede ben. H. 73, Ø. 120 cm. To medfølgende tillægsplader á, B. 50 cm. Fremstår med alders- og brugsspor, herunder ridser og mærker.
Slutter om 4 dage 20 timer 4 minutter 15 sekunder
DKK 1.700