Tre kinesiske indskudsborde, starten af 1900-tallet
Tre kinesiske indskudsborde af træ, top og sider med udskæringer. Starten af 1900-tallet. H. 57/49/41 cm, B. 43/35/41 cm. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor, et bord mangler glasplade.
Slutter om 2 dage 23 timer 34 minutter 20 sekunder