Chanel. Ballerinaer, str. 39½
Chanel. Ballerinaer med tilspidset firkantet tå udført i sort læder. Str. 39½. Dustbag medfølger. Fremstår med brugsspor, ny påsat undersål samt slitage på front af sko.
Se hele udvalget på temaauktion over eksklusiv fashion her
Slutter om 4 dage 20 timer 22 minutter 7 sekunder