Væghængt medicinskab / tandlægeskab af lakeret træ
Væghængt medicinskab / tandlægeskab af lakeret træ, front med glaslåge, indvendigt monteret med lys. H. 70, B. 64, D. 28 cm. Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker. Manglende indvendige hylder.
Slutter om 3 dage 21 timer 28 minutter 2 sekunder