Et par udstillingsmontre af glas (2)
Et par udstillingsmontre af glas, front med låge bag hvilken hylder af glas, underdel af lakeret MDF med låge, bag hvilke rum. H. 187, B. 44, D. 42 cm. Én nøgle medfølger. Fremstår med brugsspor, herunder ridser.