Dansk møbeldesign. Høj skænk af teak, 1960'erne.
Momsvare
Høj skænk af teak & fineret teak, front med 3 skuffer, 2 skydelåger & klap bag hvilken barindretning med spejl & hylder, dansk møbeldesign, 1960'erne, H. 116, B. 180, D. 45 cm. Fremstår med alm. brugsspor, herunder ridser, mærker, finérafslag m.m.
Auktionen afsluttes: 02. nov. 2024 18:30
1 dag 12 timer 2 minutter 3 sekunder