Reol af teaktræ med skriveindretning, 1960'erne
Reol af teak, front med udtrækkelig skriveplade, skuffer og hylder, H. 167, B. 90, D. 44 cm. Nøgle medfølger ikke. Fremstår med alders- og brugsspor, herunder ridser, mærker og skjolder.
Slutter om 5 dage 0 timer 58 minutter 24 sekunder