Peter J. Lassen for Montana. seks reolmoduler (6) + (1)
Momsvare
Peter J. Lassen for Montana. seks reolmoduler af grålakeret MDF. To moduler H.105 cm. B. 82 cm. D. 39 cm. Én fremstår med låge med tilhørende nøgle. To moduler H. 70 cm. b: 82 cm. D. 39 cm. To moduler H. 104 cm. B. 121 cm. D. 39 cm. Fremstår med brugsspor, ridser og mærker. Én sokler medfølger. (6) + (1)
Slutter om 4 dage 20 timer 50 minutter 45 sekunder