Peter J. Lassen. To store Montana bakker (2)
Momsvare
Peter J. Lassen (1930-2019). To store løse Montana bakker, 'ARRANGE trays' / serveringsbakker. Produceret i 12mm MDF, der er lakeret med vandbaseret lak i farven 01 White H. 4,5 cm. L. 44 x B. 44 cm. Fremstår med brugsspor, herunder ridser og mærker (2)
Slutter om 4 dage 23 timer 0 minutter 58 sekunder