Torben von Deyen, Fire 2005, Olie på lærred
Torben von Deyen (1975-2023),Fire 2005. Olie på lærred 100x100cm. U.R. Signeret og betegnet på bagsiden. Torben von Deyen har udstillet på Kunstnernes Påskeudstilling 2022. Litt. Tom Jørgensen. 101 Kunstnere 2013, s. 52f. c.d. Prov. Kunstnerens dødsbo.
Slutter om 1 dag 23 timer 42 minutter 8 sekunder
DKK 2.800