Jon Gislason. 'Gyldne mennesker', olie og akryl på lærred
Jon Gislason (f. 1955). 'Gyldne mennesker', olie og akryl på lærred, betitlet, sign. samt dat. J.G 2023. 156 x 108 cm. U.R
Slutter om 23 timer 14 minutter 42 sekunder
DKK 5.600