Vurdering
DKK 1100
6127645
Jens Bertelsen (f. 1956). 'Breve der aldrig blev skrevet'. Mixed media på papir. Sign. og dat. Jens Bertelsen 2002. 31,5 x 24 cm. UR
1.900
1.300
3.000
2.200
27.000
16.000