Jens Bertelsen. 'Breve der aldrig blev skrevet' (cd)

Vurdering

DKK 1100

6127645

Jens Bertelsen (f. 1956). 'Breve der aldrig blev skrevet'. Mixed media på papir. Sign. og dat. Jens Bertelsen 2002. 31,5 x 24 cm. UR

Per Eli . Figur Komposition. Mixed media på papir.

Odense 02. nov. 14:18

Vurdering

1.900

1.300

Odense 02. nov. 14:43

Vurdering

1.900

1.300

Odense 02. nov. 16:51

Vurdering

1.900

1.300

Per Eli . Komposition. Mixed media på papir.
Odense 02. nov. 17:49

Vurdering

3.000

2.200

Håkon Danielsen. Komposition
Vejle 06. nov. 19:41

Vurdering

27.000

16.000