Alex Andersen. Havneparti m/ person & både (cd)
Alex Andersen (1917-1998). Havneparti m/ person & både, olie på plade, sign. Alex-67, 47 x 62 cm. (58,5 x 72,5) cm.
Auktionen afsluttes: 02. nov. 2024 13:12
1 dag 6 timer 45 minutter 7 sekunder