+45 4450 9800

Favoritter

Log ind

Lauritz.com

Ubekendt design. 'Les Arcs'. Fire spisestole, cognacfarvet læder (4)

Vurdering

DKK 5.200

Showroom

Aalborg

Varenummer

6498399

Beskrivelse

Ubekendt design. 'Les Arcs'. Fire spisestole med stel af forkromet stål. Sæde og ryg udspændt med patineret brunt kernelæder, hæftet med metalsøm. 1960'erne. H. 81, B. 45, Sh. ca. 43 cm. Fremstår med brugsspor / patina. (4)

Politiets auktioner over hittegods, cykler, og koster. Se alle politiets auktioner her


Budhistorik

Der er ikke kommet bud på denne auktion

Lignende varer

Reol af forkromet stål

Reol af forkromet stål

København 30. nov.

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

1.100

Næste bud

600

196/24 Augment Elektrisk løbehjul
København 28. nov.

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

1.600

Næste bud

750

7263 - Ridley Kanzo Fast herrecykel
København 26. nov.

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

10.500

Næste bud

9.800

Charles Eames. Stol, model 'DSR'
København 25. nov.

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

1.100

Næste bud

750

Ender 3D printer
Aalborg 25. nov.

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

1.100

Næste bud

650

7543 - Puch damecykel
København 14:48

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

1.100

Næste bud

750

Mistral snowboard
Aalborg 25. nov.

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

1.100

Næste bud

550

Marcel Breuer. Lænestol i sort læder, model S35
Vejle 30. nov.

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

10.000

Næste bud

9.400

2023-0643 Stor Sækkegrab
København 29. nov.

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

1.100

Næste bud

750

202406922/202406706/202407365. Bowers & Wilkins, jaba, sony. Tre par hovedtelefoner. (3)
København 27. nov.

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

1.400

Næste bud

1.000

Preben Fabricius & Jørgen Kastholm. 'Græshoppen', chaiselongue i sort læder, model FK 87
Vejle 27. nov.

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

42.000

Næste bud

40.000

Jasmine by Takamine, guitar model TS612(2)
Aalborg 25. nov.

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

1.100

Næste bud

550

202404486 - Sony. Hovedtelefoner, WH-1000XM2
København 29. nov.

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

1.100

Næste bud

750

2023-1334 Guldring med farveløs smykkesten
København 01. dec.

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

1.100

Næste bud

700

8824 MBK børnecykel
Aalborg 28. nov.

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

1.100

Næste bud

550

11624 Raleigh damecykel
Aalborg 29. nov.

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

1.100

Næste bud

750

12824 PUCH herrecykel
Aalborg 29. nov.

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

1.100

Næste bud

750

13324 PUCH damecykel
Aalborg 29. nov.

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

1.100

Næste bud

750

12224 Giant damecykel
Aalborg 29. nov.

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

1.100

Næste bud

750

12024 Ebsen damecykel
Aalborg 29. nov.

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

1.100

Næste bud

750

12624 SCOTT herrecykel
Aalborg 29. nov.

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

1.100

Næste bud

750

11224 SCO damecykel
Aalborg 29. nov.

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

1.100

Næste bud

750

1823 Busetto damecykel
Aalborg 27. nov.

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

1.100

Næste bud

550

2024 Batavus damecykel
Aalborg 27. nov.

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

1.100

Næste bud

750

2624 Raleigh damecykel
Aalborg 27. nov.

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

1.100

Næste bud

550

  • Om os
  • Om Lauritz.com
  • Eller ring på tlf. +45 44509800
Brug af denne hjemmeside forudsætter accept af aftalerne om købs- og salgsbetingelser samt persondatapolitikCopyright Lauritz.com © 2023-2024Version: 1.1.3