Jasmine by Takamine, guitar model TS612(2)

Vurdering

Aalborg

6498654

Jasmine by Takamine, guitar model TS612. L. 107 cm. Fremstår med brugsspor heruner enkelte mindre afslag samt lille revne under gribebræt. Transportkasse mdfølger. (2)

Politiets auktioner over hittegods, cykler, og koster. Se alle politiets auktioner her

965/24 Par Infinity Højtalere (2)

København 22. nov.

Vurdering

1.200

To Kähler vaser (2)
Aalborg 22. nov.

Vurdering

Aage Bruun & Søn. Skammel til safaristolen
Aalborg 22. nov.

Vurdering

1.300

Sennheiser trådløst mikrofonsæt
København 25. nov.

Vurdering

Mistral snowboard
Aalborg 25. nov.

Vurdering

885/24 MSA multigasdetektor
København 19:31

Vurdering

Jacob Wagner for Montana. Fritstående reolsystem, model Free
Aarhus 25. nov.

Vurdering

2.400

Finn Juhl. Lænestol af teak, model FD-133 - 'Spadestolen'
Roskilde 27. nov.

Vurdering

21.000

15.500

Ubekendt design. 'Les Arcs'. Fire spisestole, cognacfarvet læder (4)
Aalborg 23. nov.

Vurdering

5.200

Poul M. Volther. Corona lænestol, model EJ5
Aarhus 23. nov.

Vurdering

13.000

9.200

Samling værktøj
Aalborg 25. nov.

Vurdering

2.400

Samling div. værktøj
Aalborg 28. nov.

Vurdering