Velkommen til Lauritz.com

Velkommen til Lauritz.com

Herrearmbåndsur fra Omega, model Seamaster Professional 300M, ref. 2255.80.00

Vurdering

DKK 28000

Roskilde

6406533

Herrearmbåndsur fra Omega, model Seamaster Professional 300M, ref.nr.: 2255.80.00 (168.1640), cal. 1120, serienr.: 80415929, i urkasse af stål, bølget, blå skive med stregindeks, datoangivelse ved 3" position, justerbar lynette, optrækskrone med logo, monteret med original lænke af stål med foldespænde, safirglas, automatisk chronometercertificeret urværk. Ø. 41 mm. Indvendig L. ca. 19,5 cm. Medfølges af boks, kasse, manual, kortholder, tag, tre ekstra led, pictogram, chronometercertifikat samt udateret/ustemplet certifikat. Fremstår med lettere brugsspor (nyligt poleret). Uret gik på vurderingstidspunktet. Auktionshuset indestår ikke for funktionalitet og kender ikke servicehistorikken på uret.

DKK 21.000

Herrearmbåndsur fra Omega, model Seamaster Apnea Jacques Mayol, ref. 2595.50.00

Vurdering

26.000DKK

Startpris

21.000DKK

Roskilde

20.21

Omega Seamaster Diver 300m. Herrearmbåndsur i stål, Ø 42 mm

Vurdering

26.000DKK

Startpris

21.000DKK

Roskilde

21.08

Herrearmbåndsur fra Omega, model Seamaster, ref. 168.1501

Vurdering

24.000DKK

Startpris

18.500DKK

Roskilde

8.10, 19.26

Rolex Oyster Perpetual dameur af stål med hvid skive

Vurdering

58.000DKK

Startpris

46.000DKK

Roskilde

10.10, 21.30

Rolex Oyster Perpetual dameur af stål med Pink skive

Vurdering

58.000DKK

Startpris

46.000DKK

Roskilde

10.10, 21.07

Herrearmbåndsur fra TAG Heuer, model Formula 1, ref. WAZ2012

Vurdering

13.000DKK

Startpris

9.400DKK

Roskilde

19.22

Herrearmbåndsur fra Omega, model Dynamic, ref. 5203.30

Vurdering

16.500DKK

Startpris

12.000DKK

Roskilde

10.10, 20.43

Damearmbåndsur fra Omega, model Seamaster Professional 300M med diamanter

Vurdering

26.000DKK

Startpris

21.000DKK

Roskilde

8.10, 19.19

Herrearmbåndsur fra Omega, model Speedmaster Day-Date, ref. 3220.50.00

Vurdering

26.000DKK

Startpris

21.000DKK

Roskilde

20.49

Damearmbåndsur fra Omega, model Seamaster Professional 300M, ref. 596.1507

Vurdering

19.000DKK

Startpris

14.000DKK

Roskilde

10.10, 21.20

Herrearmbåndsur fra Seiko, model Prospex PADI Tuna, ref. 4R36-05V0

Vurdering

5.200DKK

Startpris

4.000DKK

Roskilde

12.10, 19.11

Damearmbåndsur fra Breitling, model Colt Oceane, ref. A77350

Vurdering

15.500DKK

Startpris

10.500DKK

Roskilde

20.12

Damearmbåndsur fra Omega, model Seamaster 300M, ref. 596.1523

Vurdering

13.000DKK

Startpris

9.600DKK

Roskilde

21.06

Herrearmbåndsur fra Omega, model Speedmaster Reduced, ref. 175.0032.1

Vurdering

31.000DKK

Startpris

23.000DKK

Roskilde

19.31

Damearmbåndsur fra TAG Heuer, model Aquaracer Lady, ref. WN1319

Vurdering

item.HighestBidLabel

500DKK

Roskilde

8.10, 19.03

Herrearmbåndsur fra Cartier, model 'Cougar'

Vurdering

18.000DKK

Startpris

13.000DKK

Roskilde

8.10, 19.17

Herrearmbåndsur fra Omega, model Seamaster 120

Vurdering

item.HighestBidLabel

4.000DKK

Roskilde

8.10, 19.05

Herrearmbåndsur fra Omega, model Speedmaster Tripledate, ref. 3523.50.00

Vurdering

26.000DKK

Startpris

18.000DKK

Roskilde

20.14

Breitling 'Superocean'. Herreur af stål med gul skive, Ø 41 mm

Vurdering

19.000DKK

Startpris

14.000DKK

Roskilde

19.41

Omega 'De Ville Prestige'. Herreur af stål fra 2005

Vurdering

10.500DKK

Startpris

7.000DKK

Roskilde

10.10, 19.09

Breil 'Manta'. Automatisk herreur i stål med blå skive, ca. 2000'erne

Vurdering

2.000DKK

Startpris

1.600DKK

Vejle

12.10, 20.28

Copyright Lauritz.com © 2023-2024 (Version: 1.0.5)