Isbjørne- diamantvedhæng af 18 kt. hvidguld (2)
To diamantvedhæng af 18 kt. hvidguld, udformet som isbjørnehoveder, prydet med øjne og næse i form af tre sorte brillantslebne diamanter, i alt ca. 0.06 ct. Stemplet: NR 750. L. 1,7 cm. Samlet vægt: ca. 9,1 gr. Fremstår med brugsspor. (2)
Slutter om 2 dage 23 timer 38 minutter 6 sekunder
DKK 6.200