Velkommen til Lauritz.com

Velkommen til Lauritz.com

Alain Roure. Fransk brillanthalssmykke af 18 kt. guld, i alt ca. 0.38 ct

Vurdering

DKK 15500

Vejle

6476463

Brillanthalssmykke af 18 kt. guld med integreret vedhæng prydet med tre større og mindre brillantslebne diamanter, i alt ca. 0.38 ct. Farve: Top Crystal (I). Klarhed: SI. Kæde i form af små guldperler monteret med lille charm ved lås stemplet A. Roure, 750 samt logo.
vægt ca. 10,3 g. Vedhæng L. 1,3 cm. Guldperler Ø ca. 2,1 mm. L. 41 cm. Lette brugsspor på guld.

DKK 11.500

Fratelli Nofri. Italiensk safir- og brillanthalskæde af 18 kt. guld, i alt ca. 1.15 ct

Vurdering

19.000DKK

item.HighestBidLabel

14.500DKK

Vejle

10.10, 21.01

Brillant-armbånd, 14 kt hvidguld, 0.30 ct

Vurdering

18.000DKK

Startpris

12.500DKK

Aarhus

13.10, 18.39

En samling vintage smykker af 14 kt. guld, sterlingsølv og sølv (6)

Vurdering

2.600DKK

item.HighestBidLabel

1.600DKK

Vejle

10.10, 20.14

Copyright Lauritz.com © 2023-2024 (Version: 1.0.5)