Halskæde i 'Geneve/sildebens mønster' af 14 kt guld
Halskæde i 'Geneve' mønster af 14 kt guld med skjult kasselås og en sikkerhedshaspe. Stemplet: 'Guldvirke 585'. L. 39 cm. B. ca. 11 mm. Vægt: 46 gram. Fremstår med lette brugsspor.
Slutter om 23 timer 6 minutter 22 sekunder
DKK 15.500