Karel Appel. Komposition med hoved.
Karel Appel (1921-2006). Komposition med hoved, litografi 105/125, sign. Appel. 79 x 55 (105 x 78) cm. Fremstår indrammet uden glas, nogle små ridser/mærker i motivet. (cd)
Slutter om 2 dage 0 timer 47 minutter 8 sekunder