Henrik Scheel Andersen. Søren Hansen. mfl. (cd) Fire litografier (4)
Fire litografier af bl.a. Henrik Scheel Andersen f. 1962 og Søren Hansen, (CD). Kompositioner. Alle sign. heraf et nummereret 61/120. Arkstørrelser: ca. 50x65 cm. 64x61 cm, 76x56 cm, 76x54 cm U.R.(4)
Slutter om 23 minutter 49 sekunder