7248, 7267, 7269, 7271, 7272 - Samling cykler (5)
Centurion børnecykel med 7 gear. låst. stelstr. 45 cm.
Stelnummer: WAK35928L
Fremstår med rust, hul i sadel samt brugsspor.
Kildemose damecykel med 7 gear. låst. stelstr. 51 cm.
Stelnummer: WBK227142C
Fremstår med rust, flade dæk, defekt kædeskærm, defekt håndbremse samt brugsspor.
MBK herrecykel med 7 gear. låst. stelstr. 55 cm.
Stelnummer: WMB40404E
Fremstår med rustdefekt barnesæde, defekt håndbremse samt brugsspor.
Kildemose damecykel med 8 gear. låst. stelstr. 51 cm.
Stelnummer: WBK265123A
Fremstår med rust, defekte skærme, hul i sadel samt brugsspor.
Kildemose damecykel med 7 gear. Ulåst. stelstr. 48 cm.
Stelnummer: WBK133805K
Fremstår med rust, ridser samt brugsspor.
(5)
Politiets auktioner over hittegods, cykler, og koster. Se alle politiets auktioner her
Auktionen afsluttes: 04. nov. 2024 10:46
3 dage 4 timer 24 minutter 34 sekunder