Par toarmede bordlamper af glas med prismer. 20. Årh. (2)
Par prismebehængte bordlamper af glas, to lysearme, medfølger to lampeskærme. H. 46 B. 35,5 cm. Fremstår med brugsspor og forskellig farvede lysmanchetter, manglende og løse prismer. (2)
Slutter om 3 dage 23 timer 37 minutter 39 sekunder