Dansk møbelproducent: Firepersoners sofa
Dansk møbelproducent: Firepersoners sofa med løse hynder beklædt med sort læder. Ben af bejdset bøgetræ. H 92 cm, SH 45 cm, L 235 cm. Fremstår med brugsspor samt hynder med krakeleringer og manglende bagstykker.
Slutter om 4 dage 16 timer 44 minutter 43 sekunder