Vintage armlænke af 18 kt. guld med diamant på ca. 0.18 ct
Vintage armlænke, leddelt udført i 18 kt. guld (stemplet 765) prydet med en diamant på ca. 0.18 ct. Farve: Wesselton (H). Klarhed: P. Indstikslås monteret med sikkerhedskæde. Længde: ca. 19 cm. Vægt: 8 gram. Fremstår med aldersrelateret brugsspor.