Troels Trier (1879-1962): Mark med køer, olie på lærred (CD)
Sign. og dat. T. Trier 1926 samt utydeligt sign. T. Trier. 34 x 42 cm.
Slutter om 3 dage 20 timer 44 minutter 24 sekunder