William Skotte Olsen. To kompositioner (2)
William Skotte Olsen (1945-2005). To kompositioner. Hhv. radering og olie på malepap. Begge sign. 25,5 x 19,5 (40 x 32,5) cm. (radering) og 31 x 23,5 (45,5 x 36,5) cm. (olie på malepap). (cd) (2)
Auktionen afsluttes: 02. nov. 2024 18:40
1 dag 10 timer 8 minutter 44 sekunder