Ubekendt dansk kunstner. Abstrakt maleri med figurkomposition. 20. Årh.
Ubekendt dansk kunstner. Abstrakt maleri med figurkomposition. Usigneret. Olie på lærred.
101 x 149 (119 x 167) cm.
Slutter om 4 dage 20 timer 55 minutter 12 sekunder