Samling lp'er ''Good old rock and roll'' (315)

Vurdering

Aarhus

6499520

Samling Lp'er, Rock and Roll hovedsagelig fra 1950'erne, bl.a. Jerry Lee Lewis, Brenda Lee, Carl Perkins, Elvis, Chuck Berry, Little Richard, Bobby Vee og mange flere. Ca. 315 LP'er. Fremstår hovedsagelig med alm. brugsspor. Fejl og mangler kan forekomme.

Samling Country & Western lp'er (+120)

Aarhus 03. dec.

Vurdering

1.800

Samling Svenske lp'er (+280)
Aarhus 02. dec.

Vurdering

2.400

1.000

Samling instrumental musik lp'er (120)
Aarhus 03. dec.

Vurdering

Bruce Springsteen. Samling lp'er, maxi lp'er, cd'er m.m
Aarhus 02. dec.

Vurdering

Tops of the Pops m.fl samling lp'er (115)
Aarhus 18:18

Vurdering

2.400

1.000

Ritterhausen tværfløjte
Roskilde 08. dec.

Vurdering

1.000

ATV. Chongqing Shineray Motorcycle Company 200CC
Roskilde 29. nov.

Vurdering

Vedhæng af 18 kt. hvidguldsrhodineret guld prydet med diamanter og emaljearbejde, 3.00 ct.
Vejle 02. dec.

Vurdering

20.000

17.000

Samling div. værktøj
Aalborg 18:00

Vurdering

Stor rokoko spejl af forgyldt træ og gesso, 19 årh.
Roskilde 29. nov.

Vurdering