Retro halscollier af 14 kt. hvidguld
Retro halscollier af 14 kt. hvidguld forsynet med kasselås og en enkelt sikkerhedshasp. Stemplet: SOL 585. L. 40 cm. Vægt: ca. 8,3 g. Halskæden fremstår med brugsspor.
Vurdering
16.500DKK
Startpris
12.500DKK
Vejle
10.10, 19.41
Vurdering
23.000DKK
Startpris
18.000DKK
Vejle
10.10, 18.46
Vurdering
5.600DKK
Startpris
4.200DKK
Aarhus
14.10, 13.56
Vurdering
7.200DKK
Startpris
4.600DKK
Aalborg
10.10, 19.21
Vurdering
7.200DKK
Startpris
4.600DKK
Aalborg
10.10, 19.22
Vurdering
7.200DKK
Startpris
4.600DKK
Aalborg
10.10, 20.23
Vurdering
2.600DKK
Startpris
2.000DKK
Vejle
10.10, 18.51
Vurdering
22.000DKK
Startpris
16.500DKK
Aarhus
8.10, 14.57
Vurdering
29.000DKK
Startpris
21.000DKK
Vejle
11.10, 19.06
Vurdering
6.400DKK
Startpris
5.000DKK
Aarhus
13.10, 19.52
Vurdering
130.000DKK
Startpris
64.000DKK
Aarhus
13.10, 18.45
Vurdering
2.000DKK
Startpris
1.400DKK
Hørsholm
10.10, 21.05
Vurdering
16.500DKK
Startpris
13.000DKK
Vejle
11.10, 19.48
Vurdering
19.000DKK
item.HighestBidLabel
14.500DKK
Vejle
10.10, 21.01
Vurdering
18.000DKK
Startpris
13.500DKK
Vejle
10.10, 20.41
Vurdering
2.400DKK
Startpris
1.900DKK
Vejle
10.10, 18.20
Vurdering
4.600DKK
Startpris
3.200DKK
Aarhus
14.10, 17.23
Vurdering
5.200DKK
Startpris
3.400DKK
Hørsholm
10.10, 18.51
Vurdering
13.000DKK
Startpris
10.500DKK
Vejle
10.10, 20.16
Vurdering
4.000DKK
Startpris
3.000DKK
Aarhus
14.10, 17.13
Vurdering
8.200DKK
Startpris
6.400DKK
Vejle
10.10, 20.08
Vurdering
14.000DKK
Startpris
11.000DKK
Aarhus
13.10, 19.20
Vurdering
5.600DKK
Startpris
4.000DKK
Aalborg
9.10, 19.01
Vurdering
2.600DKK
Startpris
2.000DKK
Hørsholm
10.10, 20.39
Vurdering
14.000DKK
Startpris
10.500DKK
Vejle
11.10, 19.32