Poul Cadovius for Royal Persiennen. Væghængt reolsystem af teak, 1960'erne (4)
Poul Cadovius (1911-2011). Væghængt reolsystem af teak, bestående af; 1 x modul, H. 43, B. 80, D. 38 cm. 1 x modul, H. 52, B. 80, D. 41 cm. 1 x hylde, L. 80, D. 38 cm. 1 x hylde, L. 80, D. 40 cm. Nøgle medfølger. Fremstillet hos Royal Persiennen. Fremstår med alders- og brugsspor, herunder ridser, mærker og finérafslag.
Slutter om 5 dage 0 timer 1 minut 37 sekunder