Peter J. Lassen. Fem Montana 'ARRANGE trays' / serveringsbakker (5)
Momsvare
Fem løse Montana bakker, 'ARRANGE trays' / serveringsbakker. Produceret i 12mm MDF, der er lakeret med vandbaseret lak i farve 119 Royale og 157 Cumin. H. 4,2 cm. L. 27,2 - 44cm x B. 32,7 - 35,5cm. Fremstår med lette brugsspor, herunder enkelte ridser. (5)
Slutter om 3 dage 21 timer 25 minutter 31 sekunder