Peter J. Lassen. Montana Wardrobe modul, model SO14, D. 60 cm.
Momsvare
Peter J. Lassen (1930 - 2019). Montana Wardrobe modul, model SO14, der er med en stor skuffe. Skuffen er med massive skuffesider samt fuldt udtræk. Produceret i 16 mm MDF, der er lakeret med vandbaseret lak farve 155 Masala og med skuffe i farven 142 Amber. H. 36,2 cm. x B. 47,6 cm. x D. 60 cm. Ophængslister medfølger ikke. Fremstår med lette brugsspor herunder ridser.
Auktionen afsluttes: 24. nov. 2024 19:10
7 dage 2 timer 28 minutter 6 sekunder